تاریخچه قلم نوری از آغاز تا امروز

سالها بعد که با کمپانی ایکس پی پن XP-PEN و کیفیت برتر و قیمت های مناسبتر و بهتر آن آشنا شدیم توزیع قلم های نوری XP-PEN را جایگزین برند قبلی کردیم. ما وظیفه داریم با توجه به تغییر و تحولات دائمی بازار، فقط بهترین و مناسبترین محصولات روز را در به مشتریانمان پیشنهاد و معرفی کنیم. این مسئولیت و ماموریت و تعهد ما به شما و در عین حال، تفاوت و برتری و مزیت ما نسبت به سایر فروشندگان فاقد تخصص است.
 
این محصول جدید (قلم نوری) با عنوان لاتین  (Pen Tablet) در ایران کاملا" ناشناخته بود و به همین دلیل، نام فارسی هم برای آن وجود نداشت بنابراین  برای معرفی این ابزار قلم دیجیتالی جدید، نام " قلم نوری " را انتخاب کردیم و با همین نام در بازار ایران رونمایی کردیم. نامی که در حال حاضر و پس از گذشت دهها سال، کاملا" جا افتاده و در بازار ایران،  تنها نام مرسوم و متداول برای این محصول شده است.
 
تاریخ قلم های نوری در ایران با نام کارپردازان کامپیوتر شروع می شود. سالها قبل، زمانی که هیچکس در ایران، حتی از وجود این قلم ها اطلاع نداشت برای اولین بار، این قلم ها را به بازار ایران، وارد کردیم. شرکت کارپردازان کامپیوتر از ابتدای تاسیس تا امروز، یک شرکت پیشرو بوده است. شرکتی که بجای وارد کردن اقلام معمول و مرسوم و شناخته شده و پرمصرف، همیشه در جستجوی جدیدترین محصولات و آخرین تکنولوژی های ناشناخته ای بوده که می توانستند تغییر و تحول چشمگیری را ایجاد کنند. 
 
زمانی که در راه این هدف، مشغول جستجودر یک نمایشگاه اروپایی بودیم تا یک محصول خاص، مفید و ناشناخته را پیدا کنیم برای نخستین بار،همکاری ما به عنوان تنها نماینده و توزیع کننده رسمی قلم های نوری وکوم WACOM در ایران آغاز شد.