کمپانی معظم XP PEN، یک شرکت معتبر ژاپنی است که در سال 2005 میلادی، جهت تولید تخصصی انواع قلم های نوری تاسیس شده است و محصولات آن از 15 سال قبل، توسط شرکت کارپردازان کامپیوتر در بازار ایران عرضه شده و به علت کیفیت خیلی خوب، دوام و طول عمر زیاد، و قیمت مناسب، مورد استقبال گرافیستها و انیماتورها واقع گردیده است.

 

اخیرا" با اتمام مدت اعتبار ثبت اختراع (Patent) قلم های نوری بدون باتری WACOM، کمپانی XP PEN هم استفاده از این تکنولوژی را در قلم های خود، آغاز کرده است و با یک رشد و جهش سریع و باورنکردنی، محصولات جدید خود را  با امکانات استثنایی و قلم بدون باتری و قیمت رقابتی روانه بازار ایران کرده است. 


مرکز طراحی و دفتر تحقیق و توسعه XP PEN واقع در کالیفرنیای امریکا است که با جذب جمعی از مطرح ترین مهندسان و محققان نخبه فعال در این حوزه، به یک باره، مجموعه ای از تولیدات منحصر به فرد و برتر خود را برای عرضه در بازارهای اروپا و امریکا در دست تولید دارد.

قلم های نوری XP PEN، از بالاترین تکنولوژی برخوردار هستند. بدون باتری و بی سیم بوده، دارای رزولوشن و حساسیت به فشار بسیار بالا هستند و سرعت برقراری تماس بین قلم و صفحه Report Rate آن، دو برابر انواع مشابهی مانند قلم نوری وکوم Wacom است.


برند معتبر، طراحی نوآورانه با ویژگیهای منحصر به فرد، استفاده از مواد تشکیل دهنده محکم و با دوام  برای استحکام بدنه، روکش فیلم سراسری مقاوم به همراه وزن سبک و ضخامت نازک، گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن به همراه تامین دایمی  لوازم مصرفی در کنار قیمت مناسب و رقابتی، باعث شده تا  XP PEN  به عنوان نخستین گزینه و انتخاب اول کاربران حرفه ای قلم های نوری باشد.

قابلیت استفاده راست دست و چپ دست/ سوئیچ سریع بین حالت قلم و پاک کن با استفاده از یک کلید/ تعداد زیاد نوک یدکی همراه هر دستگاه/ شکل ویژه و مبتکرانه جا قلمی های آن از جمله مزایای چشمگیر این محصولات است